Освітні події листопада в яких варто взяти участь!


З 7 по 25 листопада фестиваль підривних інновацій «Disruptive Innovation Festival (DIF)».
Це онлайн захід, який запрошує з усього світу лідерів думок, підприємців, інноваторів, керівників навчальних закладів та їх учнів порушити питання: "Економіка змінюється - то, що мені потрібно знати і що робити? ".
- Системне мислення
- Спільне споживання
- Дизайн інновацій
- Регенеративні міста
- Інтернет речей
Та багато інших тем які будуть обговорювати в рамках фестивалю.
Педагогам в першу чергу треба звернути увагу на захід, що пройде в рамках фестивалю 16 листопада а саме "Навчання майбутнього: дослідження освіти 21-го сторіччя" де спікерами виступлять Сер Кен Робінсон та Пітер Сінг.

Доступ та більш детально за адресою https://www.thinkdif.co/14 листопада запуск першого україномовного курсу з критичного мислення «Наука повсякденного мислення» на платформі Prometeus!Курс допоможе вивчити психологію повсякденного мислення: чому люди вірять у завідомо неправдоподібні речі, як ми формуємо і змінюємо наші погляди, чому очікування викривляють судження і як приймати більш зважені рішення.
Замість поквапливого, автоматичного, інстинктивного, емоційного і стереотипного мислення ви почнете більше покладатися на неспішне, сповнене розумових зусиль, цілеспрямоване й аналітичне мислення.
Ви отримаєте інструменти, які допоможуть навчитися мислити незалежно й аналітично, цінувати факти більше за власний досвід.
Разом ми вивчимо ментальні ярлики, якими іноді зловживають люди, а також навчимося використовувати ці знання для кращого прийняття рішень і більш критичного мислення.


Зареєструватись на курс можна за посиланням Prometeus.

І те що актуально не тільки в листопаді. Це вивчення іноземних мов.


Адже, як кажуть: - "скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина". А в нашому випадку офіційний рік англійської мови в Україні завершується.
Отож пропоную не втрачати можливості вивчити найбільш поширену мову в світі, для цього варто лише обрати цікаві для вас заходи від English Teaching Resource Center (ETRC) а серед них знайдуться на будь який смак: показ фільмів, лекції, виступи, семінари. Та головне ви зможете познайомитись з цікавими людьми. 


Більше за посиланнями: https://www.facebook.com/pg/etrc.kyiv/events/


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Тьютори, Едвайсери, Коучі, Фасилітатори, Ментори, Наставники розбираємось хто це

Як вчителю з користю використовувати соцмережі на уроках

Як отримати залік або допуск до іспиту, якщо ви ні разу не відвідували пари та не здавали жодних робіт