Garmin Forerunner 10Garmin Forerunner 10 - це мій перший фітнес гаджет, тому враження від нього цілком позитивні адже порівняти просто не було з чим.
Чому обрав саме цей пристрій на момент покупки це був один з найдешевших варіантів на ринку спортивних гаджетів від А-брендів. Ціна в київських торгових центрах складала плюс\мінус - 170 доларів.
За такі гроші користувач отримував пристрій з наступними характеристиками і можливостями:
1. GPS - головна функція за ради якої і куплявся годинник, бо з телефоном бігати на дистанції більше 5 км особисто мені дуже не зручно а відслідковувати маршрут і дистанцію та середній час хотілось.
2. Автономнісь - годинник в якості бігового гаджету спокійно витримуває три тренування по годині від однієї зарядки. А в якості годинника 30 днів особисто мій рекорд і після цього терміну він не розрядився а просто я сам поставив його на зарядку.
3. Водонепроникність - плавав в Дніпрі, в селі стрибав зі скель у воду занурюючись при цьому на 2-3 метри в воду годинник витримував і витримує це абсолютно без ніяких збоїв. Душ, миття посуду, дощ, піт можна не хвилюватись за ваш пристрій.

Що сподобалось:
- зручний, як на мене навіть стильний годиник з великим дисплеєм, чи як правильно казати про годинники - циферблат :) одним словом екран класний, все читається чітко при будь якому освітленні, в темноті ліва верхня кнопка вмикає яскраву підсвітку.
- після синхронізації з комп'ютером можна проглянути більш детальну статистику з картою маршруту та відмітками на ній, і поділитись нею в соцмережах. Ось так це виглядає

також можна вказувати вид активності біг, велосипед і т.п. але данні найточніше будуть лише для бігу, це зрозуміло адже гаджет під біг і для бігу заточений.

З мінусів можу відмітити лише один в хмарну погоду GPS шукається довго - приблизно 2-3 хв., а під час хмарної погоди зазвичай або холодно або дощ чи сніг і стояти на місці дуже не приємно і через це цей час тянеться ще довше :)


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Тьютори, Едвайсери, Коучі, Фасилітатори, Ментори, Наставники розбираємось хто це

Як вчителю з користю використовувати соцмережі на уроках

Як отримати залік або допуск до іспиту, якщо ви ні разу не відвідували пари та не здавали жодних робіт