Три серіали, після перегляду яких ви станете кращим педагогом ніж є сьогодні.


Хороший педагог – голодний педагог, це я не в прямому сенсі. Звісно педагог має бути ситим, добре одягненим, але він також має бути голодним в плані тяги до всього нового, пошуку нових рішень та шляхів. Тому пропоную спробувати їх знайти в наступних серіалах, поєднавши відпочинок з професійною діяльністю та потребую цікавих думок.
Клініка Нікерборкер «The Nick»
Атмосферний серіал про становлення медицини в Нью-Йорку початку 20 століття, відкриває очі на її можливості сьогодні, прості речі, про які ми добре знаємо і сприймаємо за належне. А ще 100 років тому вони були фантастикою і без них гинули люди.
Медицина, медичні винаходи, фармакологія, політика, гендерна та расова дискримінація, бізнес, перші електромобілі, сумніви в доцільності виготовлення бензину та побудови метрополітену, вплив релігії тоді і паралелі з сьогоденням. А головний герой, — такий собі Доктор Хаус початку минулого століття.
Цей серіал, дозволить бачити по іншому людей з вашого оточення, що пропонують зробити щось інакше. Серіал, який надихне вас бачити в учнях та студентах інноваторів та допомогти їм творити, хоча в більшості випадків, головне, — просто їм не заважати.Безумці «Mad Men»
Ще один атмосферний та багатовимірний серіал, про рекламників 60-х років в США. Якщо освітянська спільнота говорить про неодмінну комерціалізацію освіти, про іміджевий капітал педагога, вищих навчальних закладів, шкіл, садків та й взагалі всіх закладів освіти, неодмінна компетенція, яку треба опановувати, це вміння «продати» себе і свою діяльність. Отож серіал «Безумці» дозволить подивитись на речі не стандартно, інноваційно, практично все, що зазначалось та перераховувалось для «Клініки Нікерборгер» стосується і «Безумців». Тільки з однією поправкою, — на плечі героїв цього серіалу лягало завдання не винайти та придумати, а продати та популяризувати всі ці винаходи і товари.Картковий будинок «House of Cards»
Серіал про закулісні політичні ігри у Сполучених Штатах Америки. Про нього вже багато хто писав, та й ви вже багато, що чули. Але спробуємо подивитись з позиції: яку ж користь він може дати педагогу. Перш за все він має навчити нас бачити, як виходити з складних, здавалось би безкомпромісних ситуацій, мислити нестандартно, стратегічно, будувати стосунки, лобіювати власні інтереси, та головне, не опускати руки після невдач. Саме цей серіал в повній мірі візуалізує, деталізує, (називайте це, як заманеться) відомий вислів Ліни Костенко – «А кожний фініш, це по суті старт».

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Тьютори, Едвайсери, Коучі, Фасилітатори, Ментори, Наставники розбираємось хто це

Як вчителю з користю використовувати соцмережі на уроках

Як отримати залік або допуск до іспиту, якщо ви ні разу не відвідували пари та не здавали жодних робіт