Тьютори, Едвайсери, Коучі, Фасилітатори, Ментори, Наставники розбираємось хто це
Враховуючи те, що учні та студенти мають сьогодні доступ до будь якої інформації, відпадає необхідність та навіть стає помилковим вчити їх за принципом однієї правильної відповіді. Кожен учень та студент — це особистість з власними цілями й потребами. Нинішнє покоління учнів та студентів воліють робити свій власний вибір, вчиняти власні помилки і отримувати з них досвід для життя. Таким чином вони більш мотивовані до опанування нових знань. А це дає на виході з навчального закладу кращий рівень освіти. І, щоб забезпечити той рівень , потрібні і нові педагогічні професії Тьютори, Едвайсери, Коучі, Фасилітатори, Ментори . Вони вже приходять в педагогічну практику українських навчальних закладів, адаптуючись із зарубіжних педагогічних методик. Тому давайте спробуємо розібратсь які завдання повинні виконувати ці педагоги. Найбільш поширена в нашому освітньому просторі посада Тьютора . Тож , хто це? Тьютор це особа, що веде ін...
В нормальній ситуації і при нормальному підході до навчального процесу і згідно кодексу гідності і честі - ну просто ніяк!!! Тим паче, що ми, нібито, намагаємося запозичити щось найкраще в європейської системи освіти. Так от там, в Європі, де честь і гідність і знання -понад усе, такий варіант не проходить. Хочеш здати, а не можеш - пройди повторний курс навчання, і тоді- зможеш отримати те, що хочеш. Думаю, що нам ще треба довго до такого розуміння йти, бо в нас цінуються в більшості інші критерії. А бажано б мати якість, а не кількість.
ВідповістиВидалитиМда, якщо у людини навчатися не виходить в силу психологічних причин, то ніякий кодекс гідності і честі, і тим більш європейська система освіти не допоможе.
ВидалитиАвтор видалив цей коментар.
ВідповістиВидалитиЛегко
ВідповістиВидалитиДумаю вам потрібно чучуть опустиит слово "ніяк", оскільки його видно коли заходиш на сторінку
ВідповістиВидалити